Služby v réžii
Hotela Lomnica

Výhodou apartmánov sú luxusné služby známeho Hotela Lomnica. Pre pohodlie majiteľov apartmánov ponúkame bohatú škálu služieb pod gesciou vedenia Hotela Lomnica:

Služby

01

Správa a údržba spoločných priestorov (interiérov a exteriéru)

  • zabezpečenie komplexnej správy apartmánového domu na základe zmluvy o výkone správy spočívajúcej v ekonomicko-právnej a technicko-prevádzkovej oblasti vrátane dohľadu nad efektívnou spotrebou energií jednotlivých apartmánov
  • údržba vonkajších plôch a exteriéru domu
  • údržba a upratovanie spoločných priestorov

02

monitoring kamerovým systémom exteriéru a spoločných priestorov napojený na SBS

03

prenájom apartmánu cez rezervačné oddelenie Hotela Lomnica

04

služby v Hoteli Lomnica pre majiteľov apartmánov

Váš apartmán môžete dať profesionálne vyťažovať prostredníctvom Hotela Lomnica a dosiahnuť tak zaujímavé zhodnotenie vašej investície. Marketing, efektívne obsadzovanie, služby recepcie, starostlivosť a komunikácia s hosťami či upratovacie služby sú samozrejmosťou. Rovnako môžete využiť služby Hotela Lomnica.

Pekáreň a cukráreň

Súčasťou budovy Kuszmannov bazár budú aj remeselná pekáreň a cukráreň, kde svoje umenie ukážu špičkoví cukrári a pekári z Hotela Lomnica. Rovno v papučiach si ráno vybehnete po čerstvo napečené pečivo na raňajky a voňavý chlebík či rafinované chuťovky z cukrárne.

Gastronómia v papučiach

Prečo si lámať hlavu nad jedálnym lístkom, zháňať suroviny a potom stáť s varechou pri sporáku? Vezmite deti, pozvite priateľov, dobehnite hoci aj v papučiach, pretože taniere so špeciálnou dávkou profesionality štýlovo pripravia majstri kulinárskeho umenia pod taktovkou šéfkuchára z Hotela Lomnica. Všetkým ponúknu dokonalé chute a poctivé jedlá pripravené z prvotriednych surovín. Užite si s nimi chvíle oddychu, ktorým nechýba nápad a ich dráždivá vôňa je predzvesťou nezvyčajnej gastronomickej párty.

K dobrému jedlu už tradične patrí pohár kvalitného moku, preto by bolo hriechom nevyskúšať aj remeselné pivo z butikového pivovaru Pálffy Brauerei (PaB), ktorý sídli v Kaštieli Pálffy vo Svätom Jure.

Tak teda dobrú chuť a na zdravie!

Menu