Jedinečná
lokalita

   Jedinečné apartmány Kuszmannov bazár napĺňajú predstavu elegantného a luxusného bývania v srdci Tatranskej Lomnice. Výnimočnosť apartmánov podčiarkuje práve miesto, kde sa nachádzajú. V centre kúpeľného parku, na promenáde medzi Hotelom Lomnica a pôvodným Kúpeľným domom, v objatí ticha a zelene, s famóznym výhľadom na Lomnický a Slavkovský štít.

Aktivity v okolí

Na bicykel priamo z apartmánu

   Vo Vysokých Tatrách je k dispozícií 39 značených cyklotrás a dĺžkou viac ako 300 km. Práve zo sedla bicykla môžete spoznať región Tatier. Bicykle si môžete požičať aj v Hoteli Lomnica. K dispozícii sú aj stále populárnejšie elektrobicykle. Jedna z obľúbených trás sa začína priami pri apartmáne a môžete sa vydať do Starého Smokovca alebo na opačnú stranu až do Ždiaru.

Tenisová hala za rohom

   Apartmány svojou lokalitou vyhovujú aj športovej klientele, keďže ani nie 200 metrov od nich sa nachádza tenisová hala. Netreba žiadnu prepravu, náročné balenie, stačí príjemná prechádzka tatranským parkom.

Golfový rezort na dosah

   V blízkostí apartmánov, vo Veľkej Lomnici, sa nachádza vyhľadávaný golfový areál Black Stork. Je situovaný na slnečnej strane Vysokých Tatier a je obľúbeným miestom nielen pre hráčov golfu. K dispozícii je 27-jamkové ihrisko, tréningové plochy, profesionálni tréneri golfu, samozrejmosťou je požičovňa golfového výstroja.

Na lyže priamo z apartmánu

   V Lomnickom sedle si užijete lyžovačku, ktorá spĺňa predstavy aj náročných klientov. Najvyššie položená a najstrmšia zjazdovka z Lomnického sedla (2 190 m n. m.) uspokojí aj najnáročnejších lyžiarov.

Fresh track priamo pod oknami

   Netreba sledovať ani počasie, ani žiadne aplikácie, skontrolujte si priamo z vášho okna, aké je počasie a buďte medzi prvými na zjazdovke v Lomnickom sedle.

Bežkárske trate

   Len pár metrov od apartmánov Kuszmannov bazár vás čakajú upravené bežkárske trate v rámci jazdeckého areálu v Tatranskej Lomnici.

Hotel Lomnica

   V blízkosti Kuszmannovho bazára sa nachádza Hotel Lomnica – Prvá dáma Tatier, ktorej služby vám budú na dosah. Ak si budete chcieť spríjemniť nedeľné popoludnie umením, prijmite pozvanie na návštevu Galérie Lomnica (v Hoteli Lomnica) a vizuálny zážitok z umenia takých umelcov, ako sú napríklad L. Mednyanszky, D. Skutetzky, M. Benka či M. Medvecká vám spríjemní rozvoniavajúca káva Mozart s dobrým koláčikom z cukrárne Hotela Lomnica pri tónoch komorných klavírnych skladieb.

V krátkej budúcnosti, po plánovanej rekonštrukcii Kúpeľného domu, budete mať kúpele priam na dosah (50 m). Budete si môcť užiť 20-metrový plavecký bazén, vodný svet či masáže ako za čias Rakúsko-Uhorska, keď Kúpeľný dom slúžil budapeštianskej smotánke, ktorá zvykla letovať v Tatrách.

Menu